Україна та Чорногорія зміцнюють міжнародне співробітництво

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Чорногорії в Україні Борянки Симічевич (Borjanka Simicevic) президент ГО «Конгрес самоврядування України» Сергій Чернов привітав чорногорців із нагоди 20-ї річниці відновлення незалежності Чорногорії.

Дипломатичний прийом «Вечір у Чорногорії» був організований Посольством Чорногорії в Україні за підтримки Почесного консульства Чорногорії у Харкові Ольги Олексієнко.

У заході взяли участь заступник міністра МЗС України Олександр Міщенко, дипломати, народні депутати, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадські діячі.

Учасники зазначили, що це гарний майданчик для зміцнення українсько-чорногорських відносин, поглиблення міждержавного діалогу та розширення горизонтів міжнародного співробітництва.