
7 травня 2026 року відбулись чергові збори членів ГО «Конгрес самоврядування України» у змішаному форматі
У ході зборів було підбито підсумки роботи за перший квартал 2026 року та визначено пріоритетні напрями подальшої діяльності КСУ.
- Обговорили хід виконання за перший квартал Плану роботи КСУ на 2026 рік.
- Доповнили План роботи новими заходами, котрі будуть проведені разом з громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування , міжнародними організаціями в м. Києві, Киівській, Чернігівській, Харківській, Сумській, Одеській, Закарпатській, Дніпропетровській, Львівській областях Украіни та країнах ЄС.

- Прийняли рішення щодо удосконалення мережі КСУ, зокрема у Сумському, Чернігівському, Київському, Рівненському, Закарпатському, Харківському, Тернопільському, Черкаському та Хмельницькому регіонах України.

- Наголосили на потребі доопрацювання Стратегії розвитку КСУ з урахуванням сучасних викликів.
- Ухвалили заслухати відповідальних за організацію заходів Плану роботи на 2026 рік за результатами першого півріччя.




